Můj stále se rozšiřující bermudský trojúhelník

10. června 2015 v 10:35 | ALKA


Určitě máte doma "bermudský trojúhelník" taky. Nejprve v něm mizí ponožky: ačkoliv je dáte do pračky v páru, vyndáte lichý počet. Stejně to dopadá s látkovými kapesníky - nejméně po každém třetím vyprání některý chybí.

Pak v bermudském domácím trojúhelníku začne mizet kdeco. Mně se nedávno ztratily takové ty kytky "proti rakovině", co je koupíte v den boje s rakovinou, či jak se jmenuje. Kytičky si kupuji zásadně dvě, neb jdu obvykle s cigárama z trafiky… Doma je bodnu do rámu se zrcadlem na chodbičce. Tak i letos - akorát že jsem jednu z těch loňských a jedu letošní dala JINAM.

Určitě jsem měla zcela geniální nápad, kam je umístit - ovšem dosud jsem to nezjistila.

Už jsem zmínila, že jsem kuřačka; nicméně zatuchlý smrad z cigár nesnáším. Takže v zimě, kdy nemohu neustále soustavně a furt větrat, zapaluji voňavé svíčky.

Teď jsem si zase po letech řekla, že vytáhnu takový majinkatý stojánek na jednu čajovou svíčku, nad nímž je majinkatá konvička, do níž se dá troška vody a pár kapek vonného oleje… koupila jsem vonný olejíček a 30 čajových svíček a…celé dopoledne jsem hledala ten stojánek s konvičkou.

Vím přesně, kam jsem to dala: do takové velké skleněné mísy na ovoce, kterou sice nepoužívám, ale "není jetá a mohla by se hodit". Takže v ní skladuji i ostatní podobné věci, které NEJSOU JETÉ A MOHLY BY SE HODIT.

Je prázdná. Začla jsem tudíž hledat všude množně jinde (odpoledne začnu i na nemožných místech), majíc navíc mozek plný otázky: Co dalšího jsem tam sakra ještě mohla mít?!

To ovšem budu muset vyřešit s kámošem Sudeťákem Alzheimerem. Nicméně to bohužel neřeší ten můj stále se rozšiřující bermudský trojúhelník.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Svátek Svátek | E-mail | 13. června 2015 v 15:09 | Reagovat

Jé, tak tohle se mi fakt líbilo, napsala jsi to moc hezky. V každém bytě, kterými jsem v životě prošla, jsem bermudský trojúhelník měla. Největší byl na Cígeľské 18 v Bratislavě, tam se mi ztratily i černé kalhoty. Nejhorší to bylo v rakovnickém bytě, když už jsem tam žila sama, se nějakým způsobem vypařila plná (dost velká) pokladnička. To naštve víc než prošustrované kalhoty.

2 ALKA ALKA | 16. června 2015 v 12:35 | Reagovat

Díky moc. Vím, že bermudský trojúhelník je naprosto všude...:))

3 Kitty Kitty | E-mail | Web | 10. září 2016 v 19:06 | Reagovat

Tohle znám! Člověk jen jednou drobně uhne od svých pevných zvyků a je zle. "Přece si vzpomenu, to je logický, že jsem to dala tam..." Není to logický. Logický je, že je moje mysl už jinde a předmět taky jinde... ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama